A Jégtrade Kft. elérhetőségei

KÖZPONT: 2220 Vecsés, Ecseri út 0127/15/A

DEPÓ 1: 2800 Tatabánya, Búzavirág u. 4.

DEPÓ 2: 8200 Veszprém, Házgyári u. 1

DEPÓ 3: 9400 Sopron, Baross utca 10.

Vecsési központ elérhetőségek

jegtrade@jegtrade.hu
info@jegtrade.hu
 

Tel.: +36 29 554-650, +36 29 552 370, +36 29 552 371, +36 29 552 378

Fax:   0629-552-374,    0629-352-571

Tatabányai depó elérhetőségek:

k.feher@jegtrade.hu

Tel: +36 34 552-664

Fax: +36 34 552-663

Veszprémi depó elérhetőségek:

megrendeles@jegtrade.hu

Tel: +36 88 565-615

Soproni Depó elérhetősége:

rendelesfelvetel@jegtrade.hu

Tel: +36 99 523 292

 

Horváth Béla – ügyvezető igazgató

Kaldenekker Kornél – kereskedelmi igazgató

Krizsán Kitti területi értékesítési vezető  - Budapest és Pest megye

Fenyvesi Norbert területi értékesítési vezető - Veszprém és Fejér megye

Polgár Tamás  területi értékesítési vezető - Győr-Moson Sopron, Komárom - Esztergom és Vas megye

 

Rendelésfelvétel Vecsésen: 

Vince-Balog Erzsébet 0629-552-378,  0620-318-8618  e.balog@jegtrade.hu

Bacskai Erika 0629-552-370, 0630-288-0918 e.bacskai@jegtrade.hu

Lampert Kata 0629-552-371, 0630-434-5543  k.lampert@jegtrade.hu

Fausztig Klaudia 0629-552-375, 0630-262-7656    f.klaudia@jegtrade.hu

 

Rendelésfelvétel Tatabányán: 

Fehér Károly 0634-522-664,  0630-396-2106 k.feher@jegtrade.hu

Siklódi Rita 0634-522-667, 0630-491-7073  m.rita@jegtrade.hu

 

Rendelésfelvétel Sopronban: 

Depó vezető: Nagy Anikó 0630-518-1967, a.nagy@jegtrade.hu

Tihanyi Szilvia 0630-234-3055

 


Területi képviselők:

Albrecht Tibor 0620-514-3703   t.albrecht@jegtrade.hu (VI., VII., XIII., XXI. kerület)

Fonyódi Péter 0630-329-7221  p.fonyodi@jegtrade.hu (Vas megye, Délnyugat Győr Moson Sopron megye)

Gerendai János  0620-369-0949  j.gerendai@jegtrade.hu

Kiss Melinda 0630-410-2425 e.kissmelinda@gmail.com (II., V., VIII., XVI., XVIII. kerület)

Kiss Sándor 0620-532-5484  s.kis@jegtrade.hu (I., II., IX., XIV., XIX. kerület)

Gubicza Zsuzsanna 0630-643-6633   jegtrade@gmail.com (láncok, nagykereskedők)

Potyi Mónika 0630-683-8823 m.potyi@jegtrade.hu (Vas megye, Délnyugat Győr Moson Sopron megye)

Szabó Szilárd  0620-370-9098    sz.szabo@jegtrade.hu (Nógrád és Heves megye)

Uray Zsolt 0630-907-5507   zs.uray@jegtrade.hu

Zsumbera János 0630-560-2593  zsumbera@gmail.com (Győr-Sopron megye)

 

IRODA

Triffárkosi Mónika - pénzügy (Tatabánya) 0634-522-668  penzugytata@jegtrade.hu

Kalmárné Gúth Annamária - kereskedelmi ügyintéző   0620-394 -5929    jegtrade@jegtrade.hu

Fazekas Diána - logisztikai vezető,közbeszerzési referens, szárazáru beszerző 0629-552-376, 0630-486-8111     d.fazekas@jegtrade.hu

Albert István Norbert - szállítás vezető 0620-404-8368  a.norbert@jegtrade.hu

Dénes Balázs - import beszerző 0620-374-4691 d.balazs@jegtradehu

Eördöghné Elvíra - pénzügy penzugy@jegtrade.hu

Gráczia Ferencné – kereskedelmi ügyintéző, gyártás-koordinátor     0620- 30 622-4303   0629-552-376  info@jegtrade.hu  

Horváth Bálint - import beszerző 0630-585-6926 balint.horvath@jegtrade.hu

Kőszegi Judit – pénzügy   0630-853-6463        0629-552-377  k.judit@jegtrade.hu

Pege Judit – beszerzés, marketing 0620-427-9323  p.judit@jegtrade.humarketing@jegtrade.hu

Petka Roland - beszerzés  0620-223-9233  p.roland@jegtrade.hu