A Jégtrade Kft. elérhetőségei

KÖZPONT: 2220 Vecsés, Ecseri út 0127/15/A

DEPÓ 1: 2800 Tatabánya, Búzavirág u. 4.

DEPÓ 2: 8200 Veszprém, Házgyári u. 1.

Vecsési központ elérhetőségek

jegtrade@jegtrade.hu
info@jegtrade.hu

Tel.: +36 29 554-650, +36 29 552 370, +36 29 552 371, +36 29 552 378

Fax:   0629-552-374,    0629-352-571

Tatabányai depó elérhetőségek:

k.feher@jegtrade.hu

Tel: +36 34 552-664

Fax: +36 34 552-663

Veszprémi depó elérhetőségek:

megrendeles@jegtrade.hu

Tel: +36 88 565-615

Horváth Béla – ügyvezető igazgató

Kaldenekker Kornél – kereskedelmi igazgató

Péterfay Norbert - beszerzési igazgató

Schulcz Tamás - területi értékesítési vezető

Rendelésfelvétel Vecsésen:

Seresné Manyi 0629-552-378, 0630-853-6443  m.seres@jegtrade.hu

Bittner Brigitta 0629-552-370, 0630-288-0918  b.bittner@jegtrade.hu

Lampert Kata 0629-552-371, 0630-434-5543   lampert@jegtrade.hu

Fausztig Klaudia 0629-552-378, 0630-262-7656    f.klaudia@jegtrade.hu

Makai Kata 0629-552-378, 0630-434-5543  k.makai@jegtrade.hu

Rendelésfelvétel Tatabányán:

Fehér Károly 0634-522-664,  0630-396-2106 k.feher@jegtrade.hu

Balogh Noémi   b.noemi@jegtrade.hu

Siklódi Rita 0634-522-667, 0630-491-7073  m.rita@jegtrade.hu

Területi képviselők:

Kiss Melinda 0630-410-2425 e.kissmelinda@gmail.com (Budapest, Pest megye)

Zsumbera János 0630-560-2593  zsumbera@gmail.com (Győr-Sopron megye)

László Zsuzsa 0630-643-6633   jegtrade@gmail.com (CBA KAM)

Uray Zsolt 0630-907-5507   zs.uray@jegtrade.hu

Margitai Attila 0630-969-0607   margitaiattila@eqnet.hu (Budapest, Pest megye)

Füles Mónika  0620-318-8618  m.fules@jegtrade.hu (Budapest, Pest megye)

Gerendai János  0620-369-0949       j.gerendai@jegtrade.hu

Szabó Szilárd  0620-370-9098    sz.szabo@jegtrade.hu (Heves megye)

Albrecht Tibor 0620-514-3703   t.albrecht@jegtrade.hu (Budapest, Pest megye)

Kerekes Tamás  0630-865-4943    megrendeles@jegtrade.hu (Veszprém megye)

IRODA

Szabó Róbertné Éva – pénzügy (Tatabánya) 0634-522-668  penzugytata@jegtrade.hu

Fazekas Diána - közbeszerzési referens, szárazáru beszerző 0629-552-376, 0630-486-8111     d.fazekas@jegtrade.hu

Grion Boglárka – kereskedelmi ügyintéző, gyártás-koordinátor     0620- 30 622-4303   0629-552-376  info@jegtrade.hu  

Kőszegi Judit – pénzügy   0630-853-6463        0629-552-377  k.judit@jegtrade.hu

Pege Judit – beszerzés, marketing 0620-427-9323  p.judit@jegtrade.hu, marketing@jegtrade.hu

Horváth Éva - beszerzés (hús, panír) 0620-223-9233  h.eva@jegtrade.hu